Dr n. med. Karolina Sawicka

specjalista dermatolog-wenerolog oraz
dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła z wyróznieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz częsty uczestnik i wykładowca na krajowych i międzynarodowych zjazdach naukowych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej. Wykorzystując swoje doświadczenie jako dermatolog zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową, stosując nowoczesne metody mające na celu przede wszystkim poprawę kondycji skóry, niwelowanie niedoskonałości i objawów starzenia się skóry. Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego oraz w nowoczesnych metodach laseroterapii (laserowe usuwanie włókniaków miękkich, brodawek łojotokowych, poprawa estetyki blizn, redukcja rozstępów, resurfacing twarzy).


Dr Andrzej Sawicki

specjalista okulistyki

Jestem specjalistą w dziedzinie okulistyki, pracuję jako starszy asystent w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie. Uczestniczę w licznych konferencjach, kursach, szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

W codziennej praktyce lekarskiej zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu oraz wykonywaniem zabiegów chirurgicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych ESCRS.


Znajdziesz nas na:

Dr n.med. Joanna Przepiórka Kosińska

specjalista dermatolog-wenerolog

Dr n. med. Joanna Przepiórka-Kosińska ukończyła studia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2013 roku. W październiku 2018 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie ‘Dermatologia’.

W 2020 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne z ‘Dermatologii i wenerologii' w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie oraz otrzymała tytuł specjalisty. Doktor Joanna Przepiórka-Kosińska należy także do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i bierze czynny udział w konferencjach naukowych.


Znajdziesz nas na:

Dr Michał Adamczyk

specjalista dermatolog-wenerolog

Jestem lekarzem specjalistą dermatologiem i wenerologiem z wieloletnią praktyką kliniczną w tej dziedzinie. Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej SPSK1 w Lublinie, gdzie zajmuję się Pacjentami z ciężkimi postaciami łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry leczonymi w ramach programów lekowych i badań klinicznych. Staram się również rozwijać naukowo, moje zainteresowania obejmują immunopatogenezę chorób zapalnych skóry mediowanych immunologicznie.

Wszystkich pacjentów staram się traktować podmiotowo, a niesienie pomocy chorym sprawia mi ogromną satysfakcję. W związku z tym regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu swojej dziedziny dokładając starań, aby moja wiedza była jak najbardziej aktualna. W Centrum Medycznym Nowa Zamojska przeprowadzam konsultacje z zakresu wszystkich chorób skóry i błon śluzowych, a także chorób przenoszonych drogą płciową.


Znajdziesz nas na:

Dr n.med. Agnieszka Kustra

specjalista okulistyki

Nazywam się Agnieszka Kustra i jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry SPSK 1 w Lublinie, gdzie poświęciłam się zarówno pracy klinicznej, dydaktycznej, jak i badawczej. W 2018 roku otrzymałam stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie okulistyki.

W Centrum Medycznym Nowa Zamojska wykonuję zabiegi chirurgiczne w obrębie powiek oraz na zewnętrznej powierzchni gałki ocznej.


Znajdziesz nas na:

Dr Karol Terlecki

specjalista chirurgii naczyniowej

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2017 roku rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne z chirurgii naczyniowej w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyń i Angiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłem Akademię Flebologii, w której obecnie jestem wykładowcą - jedyny w Polsce cykl szkoleń z zakresu chorób żył akredytowany przez European Board of Phlebology UEMC.

Ponadto ukończyłem certyfikowany cykl szkoleń z obliteracji piankowej oraz kursy z zakresu badań USG naczyń krwionośnych Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej i Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej. Odbyłem staż w Klinice Chirurgii Naczyniowej w Lille we Francji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział licznych w kursach i konferencjach naukowych.


Znajdziesz nas na:

Dr n. med. Paulina Terlecka

specjalista endokrynologii

Pracownik w Klinicznym Oddziale Endokrynologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami zarówno polsko-, jak i angielskojęzycznymi w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Obecnie w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Autorka licznych doniesień konferencyjnych i publikacji naukowych. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i zjazdach z zakresu endokrynologii i diabetologii. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, ze szczególnym uwzględnieniem okresu ciąży, endokrynologicznymi przyczynami zaburzeń miesiączkowania, chorobami przysadki i nadnerczy, a także leczeniem otyłości. Praca w szpitalu klinicznym o szerokim przekroju pacjentów umożliwia stałe pogłębianie wiedzy i zdobywanie doświadczenia.


Znajdziesz nas na:

Dr n.med. Marek Bar

specjalista urologii

Starszy asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie. Od 2018 r. Specjalista Urologii z tytułem FEBU ( Fellow of European Board of Urology ).


Znajdziesz nas na:

Dr Michał Cabanek

specjalista urologii

Starszy asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie. Od 2018 r. Specjalista Urologii z tytułem FEBU ( Fellow of European Board of Urology ).


Znajdziesz nas na:

Potrzebujesz konsultacji?

ZAPRASZAMY DO WIZYTY W NASZYM GABINECIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI